Laser-3D

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

RiPANO

RiPANO

RiPANO to oprogramowanie do szybkiej i łatwej wizualizacji projektów naziemnego skanowania laserowego. Pozwala on użytkownikom CAD na łatwe wyodrębnienie widoków i przekrojów ortograficznych do dalszego wykorzystania w oprogramowaniu CAD.

Przygotuj swój projekt

Pozyskaj nowy projekt skanowania, np. za pomocą skanera RIEGL VZ-400i, w razie potrzeby dodaj zdjęcia i skorzystaj opcjj automatycznej rejestracji skanów. Zaimportuj projekt do RiSCAN PRO, RiSOLVE lub RiMINING. Zarejestruj projekt; jeśli nie został już zarejestrowany przez automatyczną rejestrację pokładową skanera, pokoloruj chmurę punktów i utwórz projekty RiPANO prosto z RiSCAN PRO, RiSOLVE lub RiMINING.

Eksportuj każdy dowolny projekt

Eksport istniejącego projektu do RiPANO: Możesz utworzyć projekt RiPANO w RiSCAN PRO, RiSOLVE lub RiMINING dla każdego projektu skanowania nabytego za pomocą skanera VZ-Line Scanner. Do eksportu projektów RiPANO za pomocą RiSCAN PRO wymagana jest osobna licencja RiPANO dla RiSCAN PRO.

Zdefiniuj widok i wygeneruj plik pdf / dxf

Wybierz jedną z podanych opcji “Side View”- widok boczny, “Section”-sekcja lub “Plan View”- widok planarny” aby utworzyć plik pdf lub plik dxf, który następnie zostanie wgrany do programu CAD.

Sprawdzaj i wykonuj pomiary na danych 2D/3D

  • prowadź nadzór nad pracami w terenie
  • odczytuj współrzędne geograficzne lub zdefiniowany przez użytkownika układ współrzędnych (np. Gauss Krueger, PUWG 1992, PUWG 2000)
  • umieszczaj znaczniki, mierz odległości pomiędzy punktami i długość linii

Udostępnij swój projekt RIPANO

Udostępnianie przez serwer WWW lub FTP: Prześlij folder z danymi na serwer sieciowy lub wgraj na strone WWW. Dostęp do RiPANO można uzyskać za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Właściciel danych zachowuje pełne prawa dostępu do projektu RiPANO.

Udostępnij projekt lokalnie: Projekt RiPANO zawiera dane i oprogramowanie niezbędne do uruchomienia projektu na komputerze z systemem Windows i MacOS. Nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania do przeglądania projektu RiPANO.

Przykładowy projekt

error: