Laser-3D

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Skanery i systemy skanowania laserowego marki Zoller + Fröhlich

Produkty marki Zoller + Fröhlich

Zoller + Fröhlich GmbH zostało założone w Wangen w 1963 r. Początkowo firma skupiła się na projektowaniu i wykonywaniu indywidualnych systemów kontroli dla przemysłu samochodowego i inżynieryjnego. Już w latach 90-tych, Zoller + Fröhlich rozpoczęło badanie technologii pomiaru laserowego i w grudniu 1998 roku zostało nagrodzone nagrodą dr Rudolfa Eberle „Innowacje w Baden- Württemberg”.

Wizjonerskie koncepcje połączone z empirycznymi ekspertyzami są podstawą sukcesu Firmy. Zoller + Fröhlich od zawsze wspierał innowacyjne myślenie w celu tworzenia przyszłościowych produktów, co znajduje odzwierciedlenie w licznych patentach i przyznanych firmie nagrodach. Zoller + Fröhlich dostarcza wielu rozwiązań do przetwarzania i interpretacji danych.

Najważniejsze dla Zoller + Fröhlich jest współpraca z klientami i partnerami. Dziś Zoller + Fröhlich jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie technologii laserowego pomiaru bezdotykowego. Poprzez lata praktyki i niezliczonej ilości sfinalizowanych projektów zbudowano bogactwo doświadczenia i sukcesu. Obecnie Zoller + Fröhlich jest reprezentowany w 40 różnych krajach.

Oprogramowanie

Wirtualne stoisko Z+F

Na wirtualnym stoisku Z+F możecie Państwo dowiedzieć się więcej o systemach pomiarowych 2D i 3D. Ponadto na stoisku zaprezentowane są dodatkowe akcesoria oraz praktyczne wykorzystanie skanerów laserowych Zoller + Fröhlich.

Stoisko jest przygotowane w 2 wariantach językowych: niemickim oraz angielskim

error: