Laser-3D

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Z+F LaserControl Scout

Z+F LaserControl Scout

Oprogramowanie zostało przygotowane specjalnie do automatycznego rejestrowania skanów na miejscu. Z+F LaserControl® Scout jest oparty na popularnym oprogramowaniu Z+F LaserControl® Professional PLUS. Dlatego też Scout zawiera wiele użytecznych narzędzi programu Professional PLUS. Dzięki rejestracji na miejscu, oszczędza się dużo czasu w biurze. Ponadto można sprawdzić jakość danych od razu w terenie.

Dzięki Z+F LaserControl® Scout oraz nowym skanerom laserowym 3D Z+F IMAGER® 5010X i Z+F IMAGER® 5016, firma Zoller + Fröhlich rozpoczyna rewolucję skanowania laserowego przy użyciu Blue Workflow.

Automatyczna rejestracja​

Z+F LaserControl® Scout będzie utrzymywać stałe połączenie ze skanerem. Po zakończeniu skanowania dane są automatycznie pobierane do komputera typu tablet. Po ukończeniu oprogramowanie natychmiast podejmuje wstępną rejestrację.
Jeśli automatyczny proces się nie powiedzie, Z+F LaserControl® Scout zapewnia łatwe narzędzia do ręcznego dostosowania, przeciągając skany do optymalnej pozycji. Scout zapewnia ponadto nowe narzędzie dla złożonych geometrii, umożliwiające szybkie wyrównywanie skanów w 3D.

Ochrona rejestracji danych

Jednym z najczęstszych powodów frustracji w biurze przy pracy z algorytmami rejestracji opartymi na chmurze jest słabe pokrywanie się między różnymi pozycjami poszczególnych skanów. Zdając sobie sprawę z tego problemu dopiero w biurze, może być już za późno na uratowanie projektu. Dlatego Scout pomoże Ci w szybkim wykryciu tych problemów już w terenie, w celu natychmiastowego uzupełnienia luk dodatkowymi skanami i zapewnieniu, że zebrany został kompletny zestaw danych.

Bezpieczny docelowy przepływ pracy

Poza wszystkimi funkcjami automatycznego rejestrowania, cele są nadal bardzo ważne w przypadku określonych przepływów pracy. Do tej pory ich głównym minusem było to, że mogły być zweryfikowane tylko w biurze, kiedy nie jest możliwe ponowne doskanowanie poszczególnych pozycji. Scout umożliwia uzyskiwanie i przetwarzanie skanowanych obiektów w terenie – automatycznie lub ręcznie – w celu zagwarantowania bezpiecznej rejestracji.

Bądź na bieżąco dzięki zaawansowanej synchronizacji

Z+F LaserControl® Scout automatycznie zsynchronizuje wszystkie dane skanowania lokalnie i po zarejestrowaniu, aktualizuje wszystkie skany odpowiednio do skanera. Dlatego w dowolnym momencie skaner i tablet wyświetlają takie same wyniki.

Zdalne sterowanie skanerem

Uwolnij się od presji czasu, aby ukryć się przed skanerem. Kontroluj urządzenie i wygodnie sprawdzaj jego stan z odpowiedniej odległości.

Szybkie informacje o szczegółach najwyższej jakości

Z+F Laser Control® utworzy szczegółowy widok “z góry”, w którym opisane zostaną funkcje na planie ułatwiające orientację i weryfikację położenia.

error: