Laser-3D

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Z+F FlexScan

Z+F FlexScan, mobilna platforma SLAM do mapowania


Wysoce dokładne wyniki pomiarów wymagają statycznych skanów pod wieloma kątami, podczas gdy rozwiązania mobilne skupiają się na wydajności.

Platforma Z+F FlexScan opracowana przez firmę Zoller + Fröhlich łączy zalety skanowania statycznego z wydajnością systemów mobilnych. Jest to idealne uzupełnienie dla każdej aplikacji, w której liczy się czas lub która ma dużą skalę: AEC, zarządzanie obiektami, przemysł przetwórczy, dokumentacja dziedzictwa i kryminalistyka.


+ Uniwersalny montaż

Z+F FlexScan 22 może być używany uniwersalnie na różnych systemach mobilnych. Jeśli obszar lub teren jest trudny do przejścia, system może być używany jako plecak, aby móc bez problemu wchodzić po schodach i drabinach. Jeśli nie ma dużych przeszkód, Z+F FlexScan 22 umożliwia instalację na systemach mobilnych. W przypadku skanów statycznych istnieje również możliwość umieszczenia systemu na statywach.


+ System kamer

Z+F FlexScan 22 jest wyposażony w kamerę panoramiczną do kolorowego odwzorowania danych ze skanowania mobilnego.


+ Wydajność projektu

Rozwiązanie oferowane przez firmę Zoller + Fröhlich z Z+F FlexScan 22 umożliwia dostosowany do projektu i zrównoważony poziom dokumentacji, aby być jak najbardziej opłacalnym.

+ Łatwe gromadzenie danych
Dane statyczne i mobilne są synchronizowane lokalnie na wewnętrznym dysku twardym, a także na nośniku wymiennym w celu tworzenia kopii zapasowych i przetwarzania.

 

+ blue workflow®
Dane są płynnie integrowane w blue workflow® i Z+F LaserControl® lub eksportowane do standardowych formatów dla oprogramowania innych firm.

 

+ Dokładność pomiaru dla najwyższych wymagań
Z+F FlexScan 22 korzysta z bardzo wysokiej jakości i zasięgu statycznego skanera high-end Z+F IMAGER® 5016 i osiąga dokładność do 2,5 mm w wyniku SLAM. Każdy profil zeskanowany za pomocą Z+F FlexScan 22 posiada 10.000 punktów, które zapewniają najdrobniejsze szczegóły w modelu 3D. W przypadku bardzo wysokich wymagań dotyczących dokładności, dane SLAM mogą zostać wzbogacone o punkty kontrolne lub kontrole geodezyjne.

Do pobrania

Dane techniczne
Z+F FlexScan

Dane techniczne
Z+F 5016A

error: