Laser-3D

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Z+F PROFILER 9020C

Z+F PROFILER® 9020C to pierwszy na świecie mobilny skaner laserowy 2D z wbudowanymi kamerami.

+ Generowanie kolorowych chmur punktów bez zewnętrznych kamer
P9020C posiada cztery zintegrowane kamery, każda o rozdzielczości 5 MPx, które pokrywają cały obszar skanowania 360° od odległości 40 cm. Zdjęcia charakteryzują się wysoką wiernością kolorów i dużym zakresem dynamicznym. Znaczne różnice w warunkach oświetleniowych są kompensowane w taki sposób, że późniejsze przetwarzanie obrazów trwa krótko lub jest całkowicie wyeliminowane. Zacienione lub prześwietlone obszary są prawie niewidoczne na kolorowych przedstawieniach 3D.

 

+ Mniej okablowania i wysiłku związanego z podłączeniem – wymagany tylko jeden kabel USB
Wbudowane kamery w P9020C pozwalają na szybką instalację. Do transmisji i sterowania elementami systemu wymagany jest tylko kabel USB 3. Mniejsza ilość kabli oznacza również mniejszą podatność na błędy i odwrotnie – większe bezpieczeństwo podczas gromadzenia danych. Oprócz wspomnianej wydajności i bezpieczeństwa danych, podczas projektowania wzięto pod uwagę wysoki stopień elastyczności. Konstrukcja modelu P9020C odpowiada konstrukcji modelu P9020. Oznacza to, że skanery mogą być wymieniane w ciągu zaledwie kilku minut, w zależności od obszaru ich zastosowania.

 

+ W pełni skalibrowany system kamer
W przeciwieństwie do kamer zewnętrznych, zainstalowane na stałe kamery skanera P9020C nie wymagają kalibracji. Kamery i skaner są idealnie dopasowane i gotowe do użycia w momencie dostawy. Komponenty są również w pełni automatycznie synchronizowane podczas instalacji, dzięki czemu obraz i punkty pomiarowe są dokładnie dopasowane. Wysoka dokładność i niska paralaksa są dodatkowo optymalizowane przez kompaktową konstrukcję.

Najważniejsze dane techniczne:

error: