Laser-3D

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Z+F IMAGER® 5010X

Z+F IMAGER® 5010X

Naziemny skaner laserowy 3D Z+F IMAGER® 5010X jest wyposażony w unikalny system pozycjonowania, który pracuje nie tylko na zewnątrz korzystając z danych GPS, ale jako jedno z pierwszych takich rozwiązań w przemyśle – również wewnątrz budynków! Szacowane jest bieżące położenie i orientacja naziemnego skanera 3D w celu obsługi algorytmu rejestracji, aby automatycznie znaleźć poprawne rozwiązanie. Skaner śledzi również ruch podczas przenoszenia urządzenia do następnego stanowiska pomiarowego, żeby określić położenie skanera, niezbędne podczas procesu automatycznej rejestracji.

Parametry techniczne skanera Z+F IMAGER® 5010X

Znacznie zwiększona szybkość i zasięg WiFi
Współpracując z dwoma antenami WiFi pracującymi w standardzie 802.11n, Z+F IMAGER® 5010X ma zwiększony zakres roboczy i umożliwia szybką komunikację oraz szybkie przesyłanie danych do tabletu z zainstalowanym oprogramowaniem Z+F LaserControl® Scout.

Zasięg do 187 m skanera laserowego 3D
Dzięki długości fali i sprawdzonemu systemowi pomiarowemu, urządzenie pracuje w maksymalnym zakresie 187 m. Ten zakres odległości pozwala użytkownikowi korzystać ze skanera w wielu różnych zastosowaniach.

Pole widzenia skanera 320° x 360°
Duże pole widzenia 320° x 360° zapewnia maksymalne pokrycie skanowanego obszaru.

Technologia Blue Workflow

Skaner Z+F IMAGER® 5010X oraz oprogramowanie Z+F LaserControl Scout wspierają technologie Blue Workflow dzięki której  podczas prac w terenie można wykonać następujące czynności:

  • Automatyczna rejestracja danych w czasie rzeczywistym;
  • Sprawdzenie jakości danych;
  • Sprawdzenie jakości celów pomiarowych;
  • Znalezienie i uzupełnienie braków poprzez wykonanie dodatkowych skanów.

Kamera termalna Z+F T-CAM

Kamera termowizyjna, to zewnętrzne rozwiązanie dla skanerów,  które umożliwia uzyskanie informacji w podczerwieni. Kamera generuje  360° termiczny skan panoramiczny w pełni automatycznym procesie.

Ta unikalna funkcja pozwala zaoszczędzić wiele czasu podczas pracy. Kamera ma szczególne znaczenie w dziedzinie ubezpieczeń, architektury, zarządzania obiektami, dziedzictwa kulturowego, przemysłu i kryminalistyki.

Kamera jest łatwa w montażu, podłączana do skanera przez USB oraz dostępna dla skanerów  Z+F IMAGER® 5010, 5010C, 5010X oraz 5016.

Więcej informacji >>>

error: