Popularne

RIEGL

RiCOPTER

RiCOPTER to pierwszy bezzałogowy system latający, opracowany i wyprodukowany przez wiodącego dostawcę skanerów laserowych i systemów skanujących, oferujący najwyższej klasy - technicznej i wydajnościowej - system RIEGL, który jest bardzo dobrze znany na komercyjnym rynku usług pomiarów przestrzennych.

RIEGL

BathyCopter

RIEGL BathyCopter to laserowy system pomiarowy bazujący na platformie lotniczej UAV dla zastosowań hydrograficznych, doskonale nadający się do generowania profili wód śródlądowych.

RIEGL

miniVUX-1UAV

Nowy skaner RIEGL miniVUX-1UAV to urządzenie przyjazne dla użytkownika i efektywne pod względem kosztów pozyskania wysokiej jakości danych pomiarowych przy zastosowaniu zdalnie sterowanych bezzałogowych statków powietrznych dla różnych zadań pomiarowych.

RIEGL

VUX-1 Series

VUX–1 to pierwszy na świecie w swojej klasie bardzo lekki (3,6 kg) i kompaktowy (227x180x125mm) skaner laserowy. Czujniki są przeznaczone do mocowania w dowolnym kierunku, a nawet w ograniczonych warunkach. Obecnie jest on oferowany w trzech różnych zoptymalizowanych wersjach. Instrumenty serii VUX-1 zapewniają wysoką wydajność pozyskiwania danych we wszystkich dziedzinach pomiarów laserowych: z wykorzystaniem naziemnych rozwiązań mobilnych, bezzałogowców (UAV) czy samolotów.

RIEGL

VZ-400i

        

RIEGL VZ-400i jest systemem skanowania laserowego 3D, który łączy w sobie innowacyjny sposób pozyskiwania przy jednoczesnym przetwarzaniu danych, łączność z Internetem oraz zestaw czujników MEMS RIEGL z najnowszą technologią skanowania laserowego.

Z+F

IMAGER® 5016

Skaner Z+F IMAGER® 5016 łączy w sobie kompaktową i lekką konstrukcję z najnowocześniejszą technologią skanowania laserowego. Nowy skaner fazowy wyposażony jest w zintegrowaną kamerę HDR, ledowy system oświetlenia oraz system pozycjonowania. Wszystkie komponenty zostały rozwinięte i dostosowane do nowego wzornictwa, dzięki czemu możemy osiągać  jeszcze lepsze wyniki skanowania oraz bardziej efektywną pracę podczas opracowania danych.

Z+F

IMAGER® 5010X

Skaner Z+F IMAGER® 5010X to skaner laserowy 3D posiadający unikalny system nawigacji, który pracuje nie tylko na zewnątrz korzystając z danych GPS, ale jako jeden z pierwszych takich rozwiązań w przemyśle również wewnątrz budynków. Z narzędziem  Z+F LaserControl® Scout oraz skanerem laserowym 3D Z+F IMAGER® 5010X, Zoller + Fröhlich rozpoczął rewolucje w  laserowym skanowaniu z  Blue Workflow.

Z+F

T-Cam kamera termalna

Kamera termowizyjna, to zewnętrzne rozwiązanie dla skanerów,  generuje  360° termiczny skan panoramiczny w pełni automatycznym procesie. Jest łatwa w montażu, podłączana przez USB. Dostępna dla skanerów  Z + F IMAGER® 5010, 5010C, 5010X oraz 5016.

Z+F

IMAGER® 5006EX

W ramach współpracy między Zoller Fröhlich i DMT GmbH opracowano pierwszy na świecie skaner laserowy spełniający wszystkie normy ATEX, wymogi certyfikatów dla urządzeń dopuszczonych w obszarach zagrożonych wybuchem. Skaner laserowy 3D IMAGER® 5006EX z odporną na przeciążenia obudową, oferuje wiele korzyści, które zwiększają wydajność, bezpieczeństwo i w tym samym czasie przyczyniają się do minimalizowania kosztów.