Aktualności

INTERGEO 2020 DIGITAL - RIEGL

Bezpłatne bilety na INTERGEO 2020 DIGITAL
Jeżeli Państwo zainteresowaniu są uzyskaniem bezpłatnych biletów na wirtualne targi INTERGEO 2020 DIGITAL to prosimy o wysłanie wiadomości mailowej poprzez ...formularz kontaktowy...

 

INTERGEO 2020 DIGITAL - RIEGL

W tym roku INTERGEO odbędzie się w dniach 13-15 października w formie czysto cyfrowej z udziałem ponad 200 wystawców oraz ok. 150 wykładów i keynotów. Po raz pierwszy międzynarodowa społeczność Geo-IT spotka się w przestrzeni wirtualnej. Odwiedź platformy tematyczne Smart City Solutions i Interaerial Solutions digital z komfortu własnego domu na targach INTERGEO Digital !!

Tradycyjnie już, RIEGL prezentuje najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące technologii Ultimate LiDAR podczas targów INTERGEO - w tym roku dołącz do RIEGL na naszym wirtualnym stoisku wystawienniczym.

W dniach 13-15 października 2020 r. znajdziecie tam Państwo bogate portfolio filmów, prezentacji, broszur, itp. i będziecie mogli spotkać się z zespołem RIEGLa wirtualnie w salach konferencyjnych RIEGL'a.

Zapraszamy do spotkania się z zespołem RIEGL i społecznością RIEGL, aby uzyskać najnowsze informacje i omówić swoje pytania i wątpliwości.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą RIEGL na stoisku INTERGEO 2020 Digital pod linkiem Lista Wystawców.

 

Prosimy o uwagę:
INTERGEO 2020 DIGITAL oferuje możliwość odwiedzenia stoiska i spotkania się z osobami kontaktowymi firmy RIEGL 24 godziny na dobę!!
Będziemy mieli do dyspozycji specjalne sale konferencyjne dla różnych stref czasowych. Oznacza to - jeśli jesteś z Azji, Australii, Afryki, Europy lub Ameryki - będziesz mógł odwiedzić stoisko w komfortowym dla Ciebie oknie czasowym!

Zapraszamy również do wcześniejszego umówienia się na spotkanie z zespołem RIEGL. W ten sposób możemy zaplanować nasze możliwości, a Państwo z góry wiedzą, kiedy możliwe jest wirtualne spotkanie z osobami kontaktowymi z firmy RIEGL. Zapytania prosimy kierować bezpośrednio do osoby kontaktowej RIEGL-a lub do pani Lisy Zotter, lzottera lzottera lzottera, który będzie koordynował spotkania.

Szczegóły zostaną ogłoszone w aktulanościach strony oraz w RIEGL Newsroom w najbliższym czasie.

 

Poniżej zamieszczono harmonogram wirtualnego stoiska firmy RIEGL


pokaż wszystkie aktualności ››