Aktualności

RIEGL NOWOŚCI w skanerach lotniczych

 

 

NOWOŚĆ RIEGL VQ-880-G II

Oparty na sprawdzonym topo-hydrograficznym lotniczym systemie skanowania laserowego VQ-880-G. Skaner VQ-880-G II, imponuje ulepszoną wydajnością kanału IR i nową formą kształtu z ulepszoną konfiguracją aparatu fotograficznego. 

  Broszura RIEGL VQ-880-G II

więcej ››

NOWOŚĆ RIEGL VQ-580 II

To wynik rozwoju serii lotniczych skanerów laserowych RIEGL VQ580. Nowy RIEGL VQ-580 II prezentuje się w zupełnie nowym kształcie, który z powodzeniem wykorzystuje już udowodnione zalety i prowadzi do nowego standardu w wydajności i łatwości obsługi.

Nowa wyszukana konstrukcja pozwala zmniejszyć całkowitą masę i umożliwia bezproblemową integrację ze stabilnymi platformami. Doskonale sprawdza się w załogowych statkach powietrznych, takich jak helikoptery, małe samoloty stacjonarne lub ultralekkie samoloty.

  Broszura RIEGL VQ-580 II

więcej ››

 

NOWOŚĆ RIEGL VQ-480 II

Nowa konstrukcja pozwala zmniejszyć całkowitą masę do ok 10 kg. W związku z tym skaner doskonale sprawdza się w załogowych statkach powietrznych, ale także w samolotach bezzałogowych.

  Broszura RIEGL VQ-480 II

więcej ››

 

NOWOŚĆ RIEGLVQ-840-G

Nowy RIEGL VQ-840-G jest w pełni zintegrowanym kompaktowym lotniczym skanerem laserowym do połączenia pomiarów hydrograficznych i topograficznych.

  Broszura RIEGL VQ-840-G

więcej ››

 


pokaż wszystkie aktualności ››